Wystawa Mleczarnia – Artyści z Przedszkola Alis

Po raz drugi w Galerii Mleczarnia wystawiane są prace utalentowanych dzieci a ALIS. Często te twórcze projekty zasługują na bezwzględną uwagę. Są nowatorskie, twórcze a nade wszystko inspirują nas do popatrzenia  na ich świat. Traktujemy te prace bardzo poważnie! Całe spektrum światów plastycznych, które będzie można zobaczyć to prace, w których dzieci bawią się kreską, plamą barwną na różnych płaszczyznach i różnych technikach poprzez pastele, kredki świecowe, węgiel, akwarele i  tempery. Uwrażliwienie dzieci na otaczającą rzeczywistość ma odbicie w  postrzeganiu przez nich światła, bryły, faktury w pracach przestrzennych wykonanych z kartonu oraz gliny.

makosze sztuki, koneserzy twórczości, rodzice, przyjaciele – zapraszamy w świat kolorów i faktur – nie jak  w świat bazgrołków – ale świat prawdziwej sztuki, autentycznej i niosącej przekaz. Rzeki a nawet oceanu niczym jeszcze nie zmąconej wyobraźni!

WYSTAWA MLECZARNIA

Wodkowica 5 we Wrocławiu