DZIATWA Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Fotorelacja z Ogólnopolskiego Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych DZIATWA

dziatwa zdjecie

W dniach od 18-21.05.2016 zespół teatralny Alis uczestniczył w 37 Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ” DZIATWA ” w Łodzi , który upłynął pod znakiem Muzyki.

Nasze dzieci wraz ze spektaklem ” O  Generale Basie i Szeregowych Ósemkach ” odniosły niebywały sukces, zostały wyróżnione artykułem w gazetce festiwalowej  i zapewniły publiczności dobrą zabawę dzięki pełnemu humoru, sytuacyjnego żartu spektaklowi.

Był to bardzo udany czas, który wypełniały  warsztaty z profesjonalnymi aktorami i muzykami,  towarzyskie spotkania z innymi młodymi aktorami , wymiana doświadczeń oraz bajecznie kolorowy korowód wszystkich teatrów, który przeszedł ul. Piotrkowską.

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć na naszym Alisowym Facebooku ale zapraszam  również do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia  pod podanym niżej linkiem :