Strefa Kibica

Tradycją naszej szkoły stały się już Kolorowe Dni. W tym roku z uwagi na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej dni te odbyły się w barwach biało- czerwonych. Urządzeniem Strefy Kibica zajęli się uczniowie z klasy 3a oraz ich rodzice. Przyniesione zostały niezwykle interesujące eksponaty: piłki, medale, puchary, stroje, plakaty, albumy, flagi itp. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy w Parku Południowym wszystkich uczniów szkoły, kulminacją były wspólne lody.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/tomaszk/domains/przedszkole-sp.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.