35 Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” 2014

 

W roku szkolnym 2013/14 uczniowie kl. 2 zostali zaproszeni na 35 Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa” 2014 w Łodzi ze spektaklem „O księżniczce, która powinna wyjść za mąż”.

Uczestniczyliśmy w warsztatach teatralnych i imprezach towarzyszących. Byliśmy oczarowani gościnnością, atmosferą panująca w śród wszystkich uczestników zarówno tych małych i dorosłych.

Po artystycznych przyjemnościach nastał czas na ocenę profesjonalnego jury i podziękowania dla wszystkich uczestników. Był to dla nas czas zabawy, doświadczeń i tworzenia nowych doświadczeń. Zostaliśmy wyróżnieni za pracę jako zespół i bezgraniczne poczucie humoru 🙂

Dziatwa-1

Dziatwa-2aDziatwa-2Dziatwa-4

 

 Facebook IconYouTube IconOdwiedź nas na Google+