Podręczniki na rok szkolny 2014/15

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2014/2015

„4-latki” – Pakiet „Kolekcja przedszkolaka” – wyd. Nowa Era

Kolekcja przedszkolaka to pakiety dla 4-latków, przy czym są one tak przygotowane, że z powodzeniem można je wykorzystywać w grupach mieszanych. Oba pakiety zawierają „Karty pracy”, będące podsumowaniem działania na konkretach, dzięki którym nauczyciel może skontrolować stopień opanowania przez dziecko materiału, „Pomoce przedszkolaka”, w których znajdują się sylwety i karty do klasyfikacji oraz książeczki z Bajem i Bajeczką przydatne do kontaktów z rodzicami.

Cena: 74 zł

„5-LATKI”, Pakiet „Kolekcja przedszkolaka. Cztery żywioły” 5+

– wyd. Nowa Era

W skład pakietu dla dziecka wchodzą czteroczęściowe „Karty pracy” w zeszytach, a także „Pomoce dydaktyczne”, „Teczka małego artysty”, „Mój zeszyt” i unikalna książeczka z trzecią częścią przygód młodszego rodzeństwa Świerszczyka: „Baj, Bajeczka i zaczarowana owieczka”. Dzieci otrzymują również ołówek z nakładką, bo przecież to już czas, aby przyzwyczajać się do dobrego chwytu narzędzia pisarskiego potrzebnego przy ćwiczeniach grafomotorycznych! Pakiet pięciolatka obejmuje wszystkie obszary edukacyjne zalecane przez podstawę programową, a tym samym pozwala doskonalić wszystkie umiejętności składające się na gotowość szkolną dziecka. Co więcej, robi to w niezwykle atrakcyjny sposób, pobudzając dzieci do myślenia i inspirując do działania. Nauczyciel tradycyjnie zostaje wyposażony w komplet materiałów dydaktycznych, wśród których warto zwrócić uwagę na szeroki wybór nowych zabaw. Są tam i zabawy dramowe, i pamięciowe, i doskonalące umiejętności prospołeczne.

Cena: 105 ZŁ

Sześciolatki . Pakiet „Bawię się i przygotowuję do szkoły”. wyd. Nowa Era

„Bawię się i przygotowuję do szkoły” zawiera treści programowe zgodne z podstawą oraz pozwala realizować treści dodatkowe, wykraczające poza wymagane minimum. W skład pakietu wchodzą: Książka sześciolatka, karty pracy sześciolatka cz. 1 z zeszytem z większą liniaturą, karty pracy sześciolatka cz. 2, karty pracy sześciolatka cz. 3, karty pracy sześciolatka cz. 4, wycinanka sześciolatka cz. 1, wycinanka sześciolatka cz. 2, wycinanka sześciolatka cz. 3, wycinanka sześciolatka cz. 4, papierowe składanki, lubię rysować i kolorować, ćwiczenia grafomotoryczne.

Cena: 129 zł

ZA PODRĘCZNIKI PROSZĘ WPŁACAĆ GOTÓWKĄ (wyliczona kwota) W SEKRETARIACIE

DO 23 CZERWCA 2014. PO TYM TERMINIE RODZICE KUPUJĄ KSIĄŻKI WE WŁASNYM ZAKRESIE.