Ceny podręczników na rok szkolny 2015/16

OGŁOSZENIE! PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2015/2016

„4-latki” – gr. II Pakiet „Kolekcja przedszkolaka” – wyd. Nowa Era Kolekcja przedszkolaka to pakiety dla 4-latków, przy czym są one tak przygotowane, że z powodzeniem można je wykorzystywać w grupach mieszanych. Oba pakiety zawierają „Karty pracy”, będące podsumowaniem działania na konkretach, dzięki którym nauczyciel może skontrolować stopień opanowania przez dziecko materiału, „Pomoce przedszkolaka”, w których znajdują się sylwety i karty do klasyfikacji oraz książeczki z Bajem i Bajeczką przydatne do kontaktów z rodzicami.

Cena: 71 zł

„5-6-LATKI” – gr. III Pakiet „Kolekcja przedszkolaka 5+” – wyd. Nowa Era W skład pakietu dla dziecka wchodzą czteroczęściowe „Karty pracy” w zeszytach, a także „Pomoce dydaktyczne”, „Teczka małego artysty”, „Mój zeszyt” i unikalna książeczka z trzecią częścią przygód młodszego rodzeństwa Świerszczyka: „Baj, Bajeczka i zaczarowana owieczka”. Dzieci otrzymują również ołówek z nakładką, bo przecież to już czas, aby przyzwyczajać się do dobrego chwytu narzędzia pisarskiego potrzebnego przy ćwiczeniach grafomotorycznych! Pakiet pięciolatka obejmuje wszystkie obszary edukacyjne zalecane przez podstawę programową, a tym samym pozwala doskonalić wszystkie umiejętności składające się na gotowość szkolną dziecka. Co więcej, robi to w niezwykle atrakcyjny sposób, pobudzając dzieci do myślenia i inspirując do działania. Nauczyciel tradycyjnie zostaje wyposażony w komplet materiałów dydaktycznych, wśród których warto zwrócić uwagę na szeroki wybór nowych zabaw. Są tam i zabawy dramowe, i pamięciowe, i doskonalące umiejętności prospołeczne.

Cena: 103 zł

Klasa I i II otrzymują bezpłatne podręczniki z Ministerstwa Edukacji Narodowej

Klasa III a  – Pakiet „Tropiciele” – wyd. WSiP W skład zestawu wchodzi: Podręczniki, ćwiczenia, matematyka (części 1-5), wyprawka (części 1-2), tabliczka sucho ścieralna z pisakiem i linijką ułatwiającą czytanie, karty plastyczne, zeszyt do nauki pisania, zeszyt ćwiczeń matematycznych, podręcznik z CD-ROM-em do zajęć komputerowych, CD audio z lekturami, gry edukacyjne na WSiPnet.pl .

Cena: 248 zł

Klasa III b Pakiet „Elementarz XXI wieku” – wyd. Nowa Era Pakiet uwzględnia wszystkie potrzeby ucznia, wyposażając go w kompletny materiał do nauki w klasie pierwszej. W pakiecie na rok szkolny znajdują się: dwie części podręcznika, cztery części ćwiczeń zintegrowanych, cztery części ćwiczeń do edukacji matematycznej, ćwiczenia do edukacji muzycznej – z płytą CD dla każdego dziecka, teczka artysty, zeszyt do zajęć komputerowych – również z płytą CD, zeszyt do kaligrafii i wyprawka.

Cena: 245 zł

ZA PODRĘCZNIKI PROSZĘ WPŁACAĆ GOTÓWKĄ (wyliczona kwota) W SEKRETARIACIE DO 25 CZERWCA 2015.

PO TYM TERMINIE RODZICE KUPUJĄ KSIĄŻKI WE WŁASNYM ZAKRESIE.