Podręczniki na rok szkolny 2014/15

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2014/15

Klasa I a, I b – darmowe podręczniki gwarantowane przez Państwo

Klasa II a – Pakiet „Tropiciele” – wyd. WSiP

W skład zestawu wchodzi: Podręczniki, ćwiczenia, matematyka (części 1-5), wyprawka  (części 1-2), tabliczka sucho ścieralna z pisakiem i linijką ułatwiającą czytanie, karty plastyczne, zeszyt do nauki pisania, zeszyt ćwiczeń matematycznych, podręcznik z CD-ROM-em do zajęć komputerowych, CD audio z lekturami, gry edukacyjne na WSiPnet.pl .

Razem: 259 zł

Klasa II b – Pakiet „Elementarz XXI wieku” – wyd. Nowa Era

Pakiet uwzględnia wszystkie potrzeby ucznia, wyposażając go w kompletny materiał do nauki w klasie drugiej. W pakiecie na rok szkolny znajdują się: dwie części podręcznika, cztery części ćwiczeń zintegrowanych, cztery części ćwiczeń do edukacji matematycznej, ćwiczenia do edukacji muzycznej – z płytą CD dla każdego dziecka, teczka artysty, zeszyt do zajęć komputerowych – również z płytą CD, zeszyt do kaligrafii i wyprawka.

Cena: 258 zł

Klasa III. Pakiet „Razem w szkole”

W skład pakietu wchodzi: podręcznik z ćwiczeniami, zeszyt ćwiczeń (1-10 części), wyprawka, śpiewnik z płytą CD audio z piosenki, podręcznik z ćwiczeniami i z CD-ROMem do zajęć komputerowych, gry edukacyjne na WSiPnet.pl

Razem: 259 zł

ZA PODRĘCZNIKI PROSZĘ WPŁACAĆ GOTÓWKĄ (wyliczona kwota) W SEKRETARIACIE

DO 23 CZERWCA 2014. PO TYM TERMINIE RODZICE KUPUJĄ KSIĄŻKI WE WŁASNYM ZAKRESIE.