Dzień Rodziny 2013

Dnia 10 czerwca 2013 roku na scenie Sali Widowiskowej 4 Regionalnej Bazy Logistycznej przy ul. Pretficza wystąpiły dzieci z Niepublicznego Zespołu Edukacyjnego „Alis”.
W trzyczęściowym programie z okazji Dnia Rodziny wystąpili mali artyści : chór „Sila”-dzieci przedszkolne, chór „Alis „- dzieci szkolne, zespoły teatralne – coroczni laureaci Wrocławskiego Festiwalu Teatrów Szkolnych „Zielona Gęś”, zespoły taneczne – laureaci Dolnośląskiego Przeglądu Dziecięcych Zespołów Tanecznych „Galop”, soliści – laureaci Festiwalu Piosenki Szkolnej.
W bardzo obszernym, profesjonalnie przygotowanym, dwugodzinnym programie wychowankowie NZE „Alis” przenieśli nas w świat dziecięcej wrażliwości artystycznej a urok dziecięcej interpretacji na długo pozostanie we wspomnieniach widzów.