Pasowanie na ucznia kl. 1 – październik 2014r

Pasowanie na ucznia kl. I

W tym roku szkolnym Pasowanie na ucznia klasy pierwszej  miało miejsce 17 października. Udekorowana sala gimnastyczna wypełniała się rodzicami i gośćmi, pierwszoklasiści uśmiechnięci ale z lekka tremą   w towarzystwie wychowawczyni, zdali swój pierwszy egzamin. Nowi uczniowie poznali już swoją szkołę, kolegów, swoje prawa, ale również i obowiązki. Pierwszaki zaprezentowały krótki program artystyczny, przedstawiły  etiudę teatralną pt.” Alis”  w reżyserii Pana Bartłomieja Kamińskiego, recytowały  wiersze i śpiewały  piosenki. Udowodniły, że są gotowe do złożenia uroczystego ślubowania.  Uczniowie klasy pierwszych zostali przyjęci do szkolnego grona. Pani  Dyrektor pogratulowała wszystkim “nowym uczniom”  życząc im jednocześnie samych piątek w szkole. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy .

Gratulujemy rodzicom, a pierwszoklasistom  życzymy wielu sukcesów  w nauce.