Pierwsze spotkanie z Mitologią

W czasie zabawy karnawałowej uczniowie i uczennice z klasy 3a przeprowadzili prezentację na temat Bogów Olimpu. Po szkole niczym na Olimpie przechadzali się: Zeus, Hera, Demeter, Afrodyta, Ares, Hermes, Hefajstos, Dionizos, Posejdon… Bogowie olimpijscy mieli ludzką postać i żyli jak ludzie, byli jednak wiecznie młodzi i nieśmiertelni. Nasi uczniowie świetnie się bawili podczas przebieranek i prezentacji atrybutów greckich bóstw. Cała szkoła miała okazję uczestniczyć w tej żywej lekcji historii.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/tomaszk/domains/przedszkole-sp.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.